top of page

תחומי הפעילות שלנו

פעילות המשרד חובקת את כל תחום המקרקעין כאשר תחומי הפעילות הראשיים של המשרד מתמקדים בייצוג יזמים וקבלנים, ארגון וניהול קבוצות רכישה, טיפול בעסקאות קומבינציה ותמורות וענף חדש בו מתמחה המשרד הינו התחדשות עירונית לרבות תמ"א 38.  בנוסף מטפל המשרד במימון בנקאי וליווי פיננסי של פרויקטים ובאספקטים תכנוניים ומיסויים הקשורים לעסקאות נדל"ן על סוגיהן.

 

המשרד עוסק גם בניהול נכסים מסחריים ומניבים, בעריכת הסכמי שכירות, בשינוי ייעוד והשבחת מקרקעין וכן בתביעות פירוק שיתוף בשם קבלנים ויזמים.

 

למשרד על גלגוליו השונים ניסיון מצטבר של למעלה מחמישה עשורים בליווי עסקאות נדל"ן. לאורך השנים טיפל המשרד בשורה ארוכה של לקוחות- יזמים, חברות, קבלנים, קרנות נדל"ן, משקיעים, מוסדות פיננסיים ולקוחות פרטיים- וליווי פרויקטים למגורים, למסחר, לתעשייה והתמחה גם בנישה הייחודית של דיור מוגן.

 

העסקאות בהן מטפל המשרד מנוהלות על ידי אחד משלושת שותפי המשרד בשיתוף פעולה עם צוות עורכי הדין והעובדים המקצועיים. אנו מקפידים על מתן שירות אישי, איכותי וברמה הגבוהה ביותר. אנו מלווים את הלקוחות לאורך כל חיי הפרויקט ומסייעים להם בכל שלביו וגלגוליו. בראש מעיננו עומדת הצלחת העסקה והובלתה בדרך המלך ובהשגת התוצאה הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוח. חלק גדול מעורכי הדין במשרד הינם עורכי דין ותיקים שהתמחו במשרד ואשר צמחו והתפתחו בו.

 

צוות המשרד מורכב גם מעובדים מקצועיים המתמחים בביצוע רישומים מורכבים לרבות רישום בתים משותפים, פרצלציות, משכנתאות ועסקאות מסובכות. צוות זה מגבה ומסייע לעורכי הדין בהשלמת העסקאות ורישומן.

למשרדינו מוניטין רב ונסיון בליווי עסקאות נדל"ן ולקוחות המשרד נהנים מיחס אישי, שירות איכותי ומקצועי, מיומנות וידע אשר מעניקים ללקוחות המשרד ערך מוסף וייחודי והתאמת העסקה לצרכיו (Tailor Made) של הלקוח.

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמי שיתוף ובתביעות לפירוק שיתוף במקרקעין ומייצג בתחום זה יזמים וקבלנים בעיקר בפירוק שיתוף במגרשים המיועדים לבניה רוויה.

הסכמי שיתוף ופירוקי שיתוף במקרקעין

משרדנו התמחה בתחום הדיור מוגן והוא ייצג בעלי בתים ויזמים בתחום זה. משרדנו צבר נסיון רב בתחום ייחודי זה ובטיפול המשפטי מול דיירי הבתים השונים. המשרד טיפל בהקמה של בתי אבות, ומתן ייצוג משפטי הכרוך בניהול השוטף.

דיור מוגן

משרדנו מטפל בניהול שוטף של בניינים ומרכזים מסחריים במקומות שונים בארץ. משרדנו התמחה בטיפול עבור לקוחות חוץ אשר הינם בעלי בניינים ורכוש בישראל. ניהול הבניינים כרוך בעריכת הסכמי שכירות, גביית דמי שכירות, שיפוץ בניינים הנהלת חשבונות ופעולות נלוות נוספות הקשורות לניהול השוטף.

ניהול נכסים

ליווי קבלנים ויזמים

משרדנו מלווה קבלנים ויזמים מובילים במשק לאורך השנים. המשרד טיפל ומטפל בהקמת פרויקטי דגל ((Landmark בתחום העיר תל אביב רבתי ובכל רחבי הארץ. במהלך פעילותו המשרד טיפל באלפי יחידות דיור שנמכרו לרוכשים שונים.

המשרד הינו חלוץ ופורץ דרך בתחום קבוצות הרכישה ונחשב למשרד המוביל בתחום זה. ב - 20 השנים שחלפו טיפל המשרד במאות אלפי מ"ר של מגורים, משרדים ומסחר שנבנו בדרך של קבוצת רכישה. המשרד ליווה את הליכי החקיקה הקשורים לקבוצת הרכישה ולקח חלק פעיל ברגולציה של קבוצות הרכישה. המשרד בעל מוניטין.

קבוצות רכישה

התחדשות עירונית

משרדנו זיהה את המהפך שעבר תחום הנדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית והוא למד אותו והתעמק ברבדיו השונים. משרדינו מייצג גם בעלי דירות בבניינים ישנים המבקשים ליווי וייצוג משפטי בבחינת האפשרויות העומדות בפניהם בתחום זה וכן יזמים מובילים המתקשרים בעסקאות של התחדשות עירונית. משרדנו פורץ דרך בתחום של התחדשות עירונית ומלווה את הפרויקט הראשון העומד להיבנות ברחוב לה גארדיה.

משרדנו טיפל ומטפל במספר רב של עסקאות קומבינציה לאורך השנים ובשילוב שבין עסקת קומבינציה לעסקאות מכר ועסקאות הזמנת בניה. משרדנו יודע לתפור לכל לקוח את העסקה המתאימה לו ביותר והכלכלית ביותר מבחינתו על מנת שיפיק את מירב הרווח מעסקה זו.

עסקאות קומבינציה ותמורות

תכנון בניה
ורשויות מקומיות

במשרדנו עורכי דין שהתמחו בתחום הרשויות המקומיות ואשר נותנים ליווי משפטי לרשויות מקומיות מובילות. במסגרת התמחות זו, משרדנו מטפל בליווי תוכניות בנין עיר ובייצוג לקוחות מול ועדות התכנון השונות. כמו כן, מטפל המשרד בבדיקת היטלים ואגרות על סוגיהן.

משרדנו מתנהל מול המחלקות המשפטיות בכל הבנקים המובילים בישראל ויודע "לתפור" הסכמי ליווי מורכבים. המשרד התמחה במימון של עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה בפרט ויש לו ידע ונסיון רב בתחום זה.

מימון בנקאי

וליווי פרוייקטים

מיסוי מקרקעין

משרדנו מטפל בעריכת שומות מס בעסקאות מקרקעין ובייצוג לקוחות המשרד מול משרדי מיסוי מקרקעין. למשרדנו נסיון רב בייצוג לקוחות המשרד במשרדי מיסוי מקרקעין, בהגשת שומות והשגות ובייצוג בועדות הערר למיסוי מקרקעין.

בוררויות וגישורים

שותפי המשרד הנהנים מניסיון רב ומוניטין בתחום הנדל"ן משמשים כבורר ומגשרים בסכסוכים בעלי אופי נדלנ"י.

ליווי קבלנים ויזמים
קבוצות רכישה
התחדשות עירונית
עסקאות קומבינציה
bottom of page